Duyurular
news-details
SİYASET

31 MART VATANDAŞLARIMIZ NEYE DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTERECEK

Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehil olana oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Biz teşkilat olarak 31 Mart akşamının zaferini şimdiden gördük, inandık, iman ettik.31 Mart günü vatandaşlarımız Afyonkarahisar’da neye değer verdiğini gösterecek. Pazar akşamı göreceğiz" dedi.

Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehil olana oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Biz teşkilat olarak 31 Mart akşamının zaferini şimdiden gördük, inandık, iman ettik.31 Mart günü vatandaşlarımız Afyonkarahisar’da neye değer verdiğini gösterecek. Pazar akşamı göreceğiz" dedi.

SEÇİM, HAK EDENİN OLSUN
Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehliyete oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Yoğun bir seçim temposunun arkasından son günlere girdik. 31 Mart günü Afyonkarahisar hemşehrilerimiz, Afyonkarahisar’ın önümüzdeki 5 yılıyla alakalı kaderini de tayin etmiş olacak. Yine MHP’nin bir mensubu ve 2014 yılında da belediye başkan adayı olarak ben 5 yıldır sahalardayım, esnafımızın vatandaşımızın içerisindeyim. Yerel yönetim anlamında biz 5 yıldır bu sahalardayız. 31 Mart günü vatandaşlarımız Afyonkarahisar’da neye değer verdiğini gösterecek. Ajitasyona ve ağlamaya mı değer veriyor, ehliyete ve liyakata mı değer veriyor. Samimiyete, doğru olanı mı değer veriyor. Pazar akşamı göreceğiz. 5 yıldır bu işi azmetmiş, sürekli bu iş üzerinde çalışmış hem okullu hem mektepli olarak sürekli Afyonkarahsar’ın içinde olan, seçimi kaybetse de Afyonkarahisar içinde olan, kazansa da Afyonkarahisar’da olacak olan seçimi kaybetse de belediyecilik yapacak olan ehil ellere mi işi emanet edecek bunu inşallah Pazar akşamı beraber göreceğiz” diye konuştu.
ÖRNEK ÇALIŞMA SERGİLEDİK
Yerel seçim çalışmaları sürecinde MHP teşkilatı olarak tek yumruk ve tek çatı altında örnek gösterilecek bir çalışmaya imza attıklarını da vurgulayan Çetinkaya, “Biz teşkilat olarak 31 Mart akşamının zaferini şimdiden gördük, inandık, iman ettik” dedi. Çetinkaya, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu seçimlerde diğer siyasi partilerden farkını tüm Afyonkarahisar halkı görmüştür. Başta milletvekilimiz Mehmet Taytak ağabeyimiz olmak üzere il teşkilatıyla, ilçe teşkilatıyla, ülkü ocakları teşkilatıyla, kadın kollarıyla belediye ve il genel meclis adaylarıyla birlikte yani gönül vermiş dava arkadaşlarımızla beraber tek yumruk, tek çatı altında örnek bir çalışma sergilemiştir. Bu nokta da ben tüm teşkilatıma minnettarlığımı iletmek istiyorum.
GÖRDÜK, İNANDIK, İMAN ETTİK
Gerçekten rakiplerimizin kıskanacağı, gözünü dolduran ve aslında da seçimin neticesini belirleyen en büyük unsurlardan bir tanesi bu birlik ve beraberlik içerisinde herkesin çalışmasıdır. Özellikle bu hafta itibariyle karasız seçmenlerimizin yoğun bir şekilde karar verdiğini görüyoruz. Bu kararı verirken insanlarımızın ben özellikle dokunabileceği aday aradıklarını fark ediyorum. Konuştuklarının hayal mi hamaset mi gerçek mi olduğunu ayırt ettiklerini fark ediyorum. Yani milletimiz dokunabileceği, umut satmayan, hamaset yapmayan ve samimi bir duruşa oy veriyor. Ve bu rüzgâr çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Biz teşkilat olarak 31 Mart akşamının zaferini şimdiden gördük, inandık, iman ettik. Seçimlerin ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de hayırlar sonuçlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaşım Linkleri

Yorum

Yorum Bırak

haber
SİYASET

VALİLİK KONAĞININ FETÖ EVİ OLARAK KULLANILMASI VE İLGİNÇ BİR ARAYA GELMELER

Afyonkarahisar valilik evinin FETÖ terör örgütünün amaçları doğrultusunda bazı bürokrat ve iş adamları tarafından hücre evi gibi kullanıldığı belirtil..

haber
SİYASET

ADAM (ALİ ÖZKAYA) AFYON’DA PARALEL HÜKÜMET KURDU

Afyonkarahisar Basın Camiasında Ak Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığı ile tanınan Kanal3 televizyonu eski yöneticisi..

haber
SİYASET

BU BEKA, BARZANİ, ŞİVAN PERVER VE ÖCALAN'IN YANINDA BOZULMAZ MI?

Eski Sağlık bakanı Rıfat Serdaroğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “İstanbul’da seçim tekrarı beka meselesidir” açıklamasına karşı yaptığı açıkl..

haber
SİYASET

ZEYBEK, GÖREVE BAŞLIYOR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar’ın yeni belediye başkanı seçilen Mehmet Zeybek, yarın (pazartesi günü) mazbatasını alarak göreve başlayacak...

haber
SİYASET

TÜRKMEN GÖREVE BAŞLADI

31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Afyonkarahisar’ın İhsaniye Belediye Başkanlığını kazanan Tunay Türkmen, yapılan devir tesl..

haber
SİYASET

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, KÜÇÜK AHMET İÇİN SEFERBER OLDU

Afyonkarahisar’da bir tür kas hastalığına yakalanan ve tedavi edilmezse hayatını kaybedecek olan 8 yaşındaki Ahmet Bostan için, DP Genel Başkanı Gülte..

haber
SİYASET

İMAR YETKİLERİ BELEDİYELERDEN ALINIP YENİ KURULAN BAKANLIĞA BAĞLANABİLİR

10 Aralık 2018 günü Resmi Gazete'de yayınlanan ‘torba yasa' düzenlemesiyle İmar Kanunu'nun bazı hükümlerinde yapılan değişikliklere göre yeni tanımlam..

haber
SİYASET

BASKILARDAN YILMAYIZ, VATANDAŞLARLA YANYANAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti tarafından iddia edilen "sahte seçmen" incelemesinin sürdüğü Büyükçekmece'd..

haber
SİYASET

AYIRIMCILIĞA İZİN VERMEYECEĞİZ

Emirdağ belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Serkan Koyuncu belediye binası önünde kendi karşılayan kalabalıklara ilk sözü “Ayırımcılığa kesinlikle..

haber
SİYASET

KİTAP FUARINA 130 YAYINEVİ 150 YAZAR KATILACAK

Afyonkarahisar Kitap Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları kitap fuarlarının yayılmaya başladığını belirterek, bu yıl ‘Buluşma Noktamız Kitap’ slogan..

haber
SİYASET

POLİSLERİMİZ FAZLA MESAİNİN HAKKINI ALAMIYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Polislerimizin gecesi gündüzü yok, tıpkı gazeteciler gibi yirmi dört saat çalışıyor..

haber
SİYASET

VARLIK FONU SATILACAK MI?

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yatırım fonlarına ilişkin esaslar tebliğinde deği..

haber
SİYASET

NE KADAR UĞRAŞIRLARSA UĞRAŞSINLAR BU MİLLETİ AYRIŞTIRMALARINA, ÖTEKİLEŞTİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İstanbul Çekmeköy ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Belediye Meclis Adaylarına AK Partili olduğunu söyleyen bir grup tarafından sa..

haber
SİYASET

HERKES CİBİLLİYETİNE GÖRE HAREKET ETSİN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) düzenlediği kahvaltı programında konuşan söyleyen İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “..

haber
SİYASET

15 TEMMUZDA NEREDEYDİN?

AK Parti’nin haftalık basın bilgilendirme toplantısında konuşan, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu “15 Temmuz darbe girişiminde neredeydin? Sen Cüb..