Duyurular
news-details
SİYASET

AFYON MERKEZDE OYLAR BELEDİYE'DE İYİ PARTİ'YE, İGM'DE CHP'YE

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Türkiye'nin ve Afyonkarahisar'ın huzura, berekete, birlikte yaşamaya ihtiyacı olduğunu belirterek, "Afyonkarahisar merkezde oylar Belediye'de İYİ Parti'ye, İl Genel Meclisi'nde CHP’ye" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Türkiye'nin ve Afyonkarahisar'ın huzura, berekete, birlikte yaşamaya ihtiyacı olduğunu belirterek, "Afyonkarahisar merkezde oylar Belediye'de İYİ Parti'ye, İl Genel Meclisi'nde CHP’ye" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Bolvadin ve Çay İlçeleri ile Çay İlçesi'ne bağlı İnli, Karamık, Koçbeyli ve Akkonak köylerinde CHP İl Yöneticileri, İl Genel Meclisi Adayları ile birlikte seçim çalışmasında bulundu.
DERMAN BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI
Vatandaşlardan seçimlerden için destek isteyen ve CHP'nin "Derman Belediyecilik" anlayışını anlatan Milletvekili Köksal, "Maalesef ülkemiz ekonomik olarak tarihinin en zor günlerinden geçiyor. İşçinin, emeklinin, çiftçinin geliri enflasyon karşısında her gün daha fazla eriyor. En temel ürünlerde dışa bağımlı haldeyiz. Bu dışa bağımlılık kendiliğinden olmadı, yanlış politikalarla bu hale getirildi. Biz Türkiye'de derman belediyecilik anlayışını ön plana çıkarıyoruz. Halkın dertlerine derman olacak, çocukların, kadınların, gençlerin, yaşlıların dertlerine derman olacak bir belediyecilik vizyonunu ortaya koyduk. Birlikte üretelim, halkça bölüşelim. Amacımız, Türkiye'de insan odaklı belediyecilik anlayışını ortaya koyacak, yurttaşlarımızın refahını sağlayacak çalışmalara imza atacak belediyeler oluşturmak, bunu yapabilmek için de sizlerin desteğine ihtiyacımız var." dedi.
AKP MİLLETE YAPTIĞI EZİYETİN CEZASINI SANDIKTA ÇEKECEK
Bolvadin İlçesi'nde de seçim çalışmasında bulunarak, Millet İttifakı İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Toker’e vatandaşlardan destek isteyen Köksal, "AKP millete yaptığı eziyetin cezasını çekecek. Ben buna inanıyorum. 31 Mart’ta Türkiye’de sandıkta çiçekler açacak. Türkiye derman belediyeciliğe kavuşacak. Saray’ın belediyesi değil, halkın belediyesi kazanacak. Her zaman söylüyorum. Milletin beka sorunu yok. Ülkeyi kötü yöneten AKP ve onun destekçisi MHP'nin beka sorunu var. Bugüne kadar hiçbir iktidar yerel seçimi beka sorunu olarak gösterecek kadar acziyet içinde bulunmadı." ifadelerini kullandı.
İGM'DE OYLAR CHP'YE
Milletvekili Köksal daha sonra Afyonkarahisar merkezde seçim çalışmasında bulanarak, "Afyonkarahisar merkezde oylar Belediye'de İYİ Parti'ye, İl Genel Meclisi'nde CHP’ye" diyerek, "Cumhuriyet Halk Partisi’nin aday çıkarmayıp İYİ Parti’yi desteklediği yerlerde pusuladaki Güneş amblemi 6 ok hükmündedir. Aynı şekilde İYİ Parti’nin aday çıkarmayıp Cumhuriyet Halk Partisi’ni desteklediği yerlerde de İYİ Parti’li arkadaşlarımız için de pusulada 6 ok amblemi Güneş hükmündedir. Bizim için ittifak budur. Allah'ın izni ile ve halkımızın takdiri ile inşallah Mart'ın sonunda bahar gelecek.” diye konuştu.

Paylaşım Linkleri

Yorum

Yorum Bırak

haber
SİYASET

VALİLİK KONAĞININ FETÖ EVİ OLARAK KULLANILMASI VE İLGİNÇ BİR ARAYA GELMELER

Afyonkarahisar valilik evinin FETÖ terör örgütünün amaçları doğrultusunda bazı bürokrat ve iş adamları tarafından hücre evi gibi kullanıldığı belirtil..

haber
SİYASET

ADAM (ALİ ÖZKAYA) AFYON’DA PARALEL HÜKÜMET KURDU

Afyonkarahisar Basın Camiasında Ak Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığı ile tanınan Kanal3 televizyonu eski yöneticisi..

haber
SİYASET

BU BEKA, BARZANİ, ŞİVAN PERVER VE ÖCALAN'IN YANINDA BOZULMAZ MI?

Eski Sağlık bakanı Rıfat Serdaroğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “İstanbul’da seçim tekrarı beka meselesidir” açıklamasına karşı yaptığı açıkl..

haber
SİYASET

ZEYBEK, GÖREVE BAŞLIYOR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar’ın yeni belediye başkanı seçilen Mehmet Zeybek, yarın (pazartesi günü) mazbatasını alarak göreve başlayacak...

haber
SİYASET

TÜRKMEN GÖREVE BAŞLADI

31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Afyonkarahisar’ın İhsaniye Belediye Başkanlığını kazanan Tunay Türkmen, yapılan devir tesl..

haber
SİYASET

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, KÜÇÜK AHMET İÇİN SEFERBER OLDU

Afyonkarahisar’da bir tür kas hastalığına yakalanan ve tedavi edilmezse hayatını kaybedecek olan 8 yaşındaki Ahmet Bostan için, DP Genel Başkanı Gülte..

haber
SİYASET

İMAR YETKİLERİ BELEDİYELERDEN ALINIP YENİ KURULAN BAKANLIĞA BAĞLANABİLİR

10 Aralık 2018 günü Resmi Gazete'de yayınlanan ‘torba yasa' düzenlemesiyle İmar Kanunu'nun bazı hükümlerinde yapılan değişikliklere göre yeni tanımlam..

haber
SİYASET

BASKILARDAN YILMAYIZ, VATANDAŞLARLA YANYANAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti tarafından iddia edilen "sahte seçmen" incelemesinin sürdüğü Büyükçekmece'd..

haber
SİYASET

AYIRIMCILIĞA İZİN VERMEYECEĞİZ

Emirdağ belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Serkan Koyuncu belediye binası önünde kendi karşılayan kalabalıklara ilk sözü “Ayırımcılığa kesinlikle..

haber
SİYASET

KİTAP FUARINA 130 YAYINEVİ 150 YAZAR KATILACAK

Afyonkarahisar Kitap Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları kitap fuarlarının yayılmaya başladığını belirterek, bu yıl ‘Buluşma Noktamız Kitap’ slogan..

haber
SİYASET

POLİSLERİMİZ FAZLA MESAİNİN HAKKINI ALAMIYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Polislerimizin gecesi gündüzü yok, tıpkı gazeteciler gibi yirmi dört saat çalışıyor..

haber
SİYASET

VARLIK FONU SATILACAK MI?

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yatırım fonlarına ilişkin esaslar tebliğinde deği..

haber
SİYASET

NE KADAR UĞRAŞIRLARSA UĞRAŞSINLAR BU MİLLETİ AYRIŞTIRMALARINA, ÖTEKİLEŞTİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İstanbul Çekmeköy ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Belediye Meclis Adaylarına AK Partili olduğunu söyleyen bir grup tarafından sa..

haber
SİYASET

HERKES CİBİLLİYETİNE GÖRE HAREKET ETSİN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) düzenlediği kahvaltı programında konuşan söyleyen İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “..

haber
SİYASET

31 MART VATANDAŞLARIMIZ NEYE DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTERECEK

Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehil olana oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başka..