Duyurular
news-details
SİYASET

AFYONKARAHİSAR'DA SEÇİM BİTMİŞTİR

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kararsız seçmenlere seslenerek, “ Allah nasip ederse Allah'tan bir şey olmazsa bu sefer Afyonkarahisar'da seçim bitmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi işin ehli ile mazbatayı alacağı, yetkiyi alacağı günü beklemektedir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kararsız seçmenlere seslenerek, “ Allah nasip ederse Allah'tan bir şey olmazsa bu sefer Afyonkarahisar'da seçim bitmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi işin ehli ile mazbatayı alacağı, yetkiyi alacağı günü beklemektedir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, belediye ve il genel meclis üye adaylarıyla birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

MİLLET KARARINI VERMİŞ
31 MART SABAHINI BEKLİYOR

Ziyaretlerde konuşan Çetinkaya, “Memleketime, hemşerilerime ve şehrime görev olarak bildiğim için ve geçen seçimde de 50 bin kişi makarnasız, kömürsüz karşılıksız bizlere inandığı için yine bir yol açıktık. 2. defa Afyonkarahisar’a bu şehirle ilgili, geleceğimizle ilgili, eğitimle ilgili, sağlıkla ilgili kaygılarımızı ve bunun yapılabilecek en basit yollarını göstererek göreve hazır olduğumuzu ifade ediyoruz. Gördüğümüz şu ki millet kararını vermiş. 31 Mart sabahını bekliyor. İşimiz siyaset yapmak değil, amacımız mesleğimizi icra etmek. Şehri bulunduğu yerden kaldırmak ve daha iyi noktalara taşımak olacak.

YAŞANABİLİR KENTLER SIRALAMASINDA 50’LERİN ALTINDAYIZ

Geçirdiğimiz 5 yılı telafi etmemiz lazım. Afyonkarahisar’dan daha küçük merkezli bir il kalmadı. Neyimize rağmen; lokasyonumuza rağmen, bütün yolların kesiştiği bir yer olmamıza rağmen, jeotermal kaynak gibi bir nimetimizin olmasına rağmen, bir üretim potansiyelini üzerimizde barındırmış olmamıza rağmen. Şimdi yaşanabilir kentler sıralamasında 50’lerin altındayız. Küçülmeye devam ediyoruz. Çünkü komşularımız büyüyor. Onun için üretmemiz lazım. Üretmek için istihdam yapmamız lazım. Üretim demek ekmek demek, üretim demek büyümek demek. Bunları önümüzdeki 5 yıl da telafi etmemiz mümkün. Ama önümüzdeki 5 yılı kaçırırsak, Afyonkarahisar artık bunu telafi edemez.

ADAYLAR BİZİM PROJELERİMİZİ TAKİP EDİYOR

Eğer önümüzdeki 5 yılda da Afyonkarahisar ehline emanet edilmez ise Afyonkarahisar bir maceraya sürüklenecek olursa emin olun Fatih Çetinkaya bir şey kaybetmeyecek ama bu millet çok şey kaybedecek. Bakın bundan 5 yıl önce ‘İzmir-Ankara otobanı gidiyor’ dedik, Afyon'dan gitti. ‘Ataköy tarafına bir tane hastane yapacağız’ dedik. ‘Hastane memleketin bu tarafına lazım’ dedik. Ne oldu aradan 5 yıl geçti. Şimdi çıktık yine aynı şeyi vaat ettik. 3 gün sonra İl Sağlık Müdürü basın toplantısı düzenleyerek bu bölgeye hastane yapılacağını söyledi. Biz, Afyonkarahisar için ne dediysek hem resmi kurumlar, hem belediyemiz hem de şimdi meydana çıkmış olan adaylar bizim projelerimizi takip ediyor.

SİZİN DOKUNABİLECEĞİNİZ BENDEN BAŞKA BİR ADAY VAR MI?

Bu şehrin vizyonunu biri çizecekse; birincisi bu şehirde olmalı, bu insanların içinde olmalı, sizin içinizde olmalı ve halden anlamalıdır. Ben de buradan size şunu söylüyorum. Bu adayların içerisinde sizden olan, sizin dokunabileceğiniz benden başka bir aday var mı? Siz onlara dokunamazsınız, siz onların hiçbirini ulaşamazsınız. Siz bu kardeşinize, bu evladınıza dokunabilirsiniz. Bizim Belediye Başkanlığı anlayışımız herkesin dokunabildiği belediyecilik demek.

GELECEĞİNİZ İÇİN MHP’YE OY VERİN

Kararsız seçmenlere de seslenen Çetinkaya, “Belediye başkan adayları içerisinde en genç olan, belediye başkanları içerisinde 5 yıldır bu memlekete gönül vermiş, kardeşiniz olarak, sizin geleceğiniz üzerine hesaplar yapan, sizin için projeler yapan ve bunu bir sevda haline getirmiş kardeşiniz olarak kendim için değil. Sizin için, sizlerden geleceğiniz için destek bekliyorum. Emin olun samimiyetime inanın ve güvenin bu memlekette eğer işin ehli işin başına geçmez ise emin olun yarın bugünden daha çok daha kötü olacak. Allah nasip ederse Allah'tan bir şey olmazsa bu sefer Afyonkarahisar'da seçim bitmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi işin ehli ile mazbatayı alacağı, yetkiyi alacağı günü beklemektedir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Paylaşım Linkleri

Yorum

Yorum Bırak

haber
SİYASET

VALİLİK KONAĞININ FETÖ EVİ OLARAK KULLANILMASI VE İLGİNÇ BİR ARAYA GELMELER

Afyonkarahisar valilik evinin FETÖ terör örgütünün amaçları doğrultusunda bazı bürokrat ve iş adamları tarafından hücre evi gibi kullanıldığı belirtil..

haber
SİYASET

ADAM (ALİ ÖZKAYA) AFYON’DA PARALEL HÜKÜMET KURDU

Afyonkarahisar Basın Camiasında Ak Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığı ile tanınan Kanal3 televizyonu eski yöneticisi..

haber
SİYASET

BU BEKA, BARZANİ, ŞİVAN PERVER VE ÖCALAN'IN YANINDA BOZULMAZ MI?

Eski Sağlık bakanı Rıfat Serdaroğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “İstanbul’da seçim tekrarı beka meselesidir” açıklamasına karşı yaptığı açıkl..

haber
SİYASET

ZEYBEK, GÖREVE BAŞLIYOR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar’ın yeni belediye başkanı seçilen Mehmet Zeybek, yarın (pazartesi günü) mazbatasını alarak göreve başlayacak...

haber
SİYASET

TÜRKMEN GÖREVE BAŞLADI

31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Afyonkarahisar’ın İhsaniye Belediye Başkanlığını kazanan Tunay Türkmen, yapılan devir tesl..

haber
SİYASET

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, KÜÇÜK AHMET İÇİN SEFERBER OLDU

Afyonkarahisar’da bir tür kas hastalığına yakalanan ve tedavi edilmezse hayatını kaybedecek olan 8 yaşındaki Ahmet Bostan için, DP Genel Başkanı Gülte..

haber
SİYASET

İMAR YETKİLERİ BELEDİYELERDEN ALINIP YENİ KURULAN BAKANLIĞA BAĞLANABİLİR

10 Aralık 2018 günü Resmi Gazete'de yayınlanan ‘torba yasa' düzenlemesiyle İmar Kanunu'nun bazı hükümlerinde yapılan değişikliklere göre yeni tanımlam..

haber
SİYASET

BASKILARDAN YILMAYIZ, VATANDAŞLARLA YANYANAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti tarafından iddia edilen "sahte seçmen" incelemesinin sürdüğü Büyükçekmece'd..

haber
SİYASET

AYIRIMCILIĞA İZİN VERMEYECEĞİZ

Emirdağ belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Serkan Koyuncu belediye binası önünde kendi karşılayan kalabalıklara ilk sözü “Ayırımcılığa kesinlikle..

haber
SİYASET

KİTAP FUARINA 130 YAYINEVİ 150 YAZAR KATILACAK

Afyonkarahisar Kitap Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları kitap fuarlarının yayılmaya başladığını belirterek, bu yıl ‘Buluşma Noktamız Kitap’ slogan..

haber
SİYASET

POLİSLERİMİZ FAZLA MESAİNİN HAKKINI ALAMIYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Polislerimizin gecesi gündüzü yok, tıpkı gazeteciler gibi yirmi dört saat çalışıyor..

haber
SİYASET

VARLIK FONU SATILACAK MI?

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yatırım fonlarına ilişkin esaslar tebliğinde deği..

haber
SİYASET

NE KADAR UĞRAŞIRLARSA UĞRAŞSINLAR BU MİLLETİ AYRIŞTIRMALARINA, ÖTEKİLEŞTİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İstanbul Çekmeköy ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Belediye Meclis Adaylarına AK Partili olduğunu söyleyen bir grup tarafından sa..

haber
SİYASET

HERKES CİBİLLİYETİNE GÖRE HAREKET ETSİN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) düzenlediği kahvaltı programında konuşan söyleyen İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “..

haber
SİYASET

31 MART VATANDAŞLARIMIZ NEYE DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTERECEK

Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehil olana oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başka..