Duyurular
news-details
SİYASET

MISRİ VE İMARET CAMİ ARASINDA BULUNAN ALANA TOKİ İLE İŞBİRLİĞİ İLE MODERN BİNALAR YAPACAĞIZ

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen proje tanıtım toplantısında projeleri hakkında bilgi verdi. Zeybek; “Mısri ve İmaret Cami arasında bulunan arazi alana TOKİ ile işbirliği ile modern binalar yapacağız” dedi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen proje tanıtım toplantısında projeleri hakkında bilgi verdi. Zeybek; “Mısri ve İmaret Cami arasında bulunan arazi alana TOKİ ile işbirliği ile modern binalar yapacağız” dedi.

Belediye başkan adayı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven ve Ali Özkaya ile birlikte sivil toplum örgütleri, il temsilcilerinin katıldığı toplantıda projelerini tanıttı.

OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER ALDIK

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar’a dört bakan geldi ve şehrimizle ilgili sorunları ve talepleri ilettiğimizde olumlu dönüşler aldık. Çevre ve Şehircilik Bakanımızdan Afyonkarahisar’ın yukarı mahallesi dediğimiz eski konutların bulunduğu tarihi evlerin restorasyon talebini ilettiğimizle olumlu geri dönüşler aldık. Ayrıca Mısri ve İmaret Cami arasında bulunan arazi alana TOKİ ile işbirliği ile modern binalar yapacağız. Savunma Bakanımızdan Garnizon Komutanlığı’nın yazışmaları neticelendiğinde halkımıza Millet Bahçesi kazandırmak istiyoruz.

AKILLI OTOPARKLAR YAPACAĞIZ

Ayrıca Konya yolu üzerinde bulunan askeri havaalanını sivil uçuşlara açma talebine de sıcak baktı. THY ile görüşmeler başladığında hemşerilerim artık Afyon’dan dünyaya uçacak. AFRAY projemizle de askeri havaalanından şehir merkezine ve hızlı trenle buluşturacağız. Diğer bir projemizde şehir merkezinde yaşanan trafik sorunu olacak. Kentimizin trafik, ulaşım, otopark meselesini öncelikli olarak çözeceğiz. Destek sizden Allah'ın izniyle başarmak bizden. Teknolojik otoparklarımızı 550 araçlık yapacağız. Yeşilyol Caddesi'nde de 300 araçlık katlı otopark yapılacağız. Otomatik ve kullanışlı bir sistem olan akıllı otopark, güvenli bir park sistemi sağlayacak” ifadelerini kullandı

Paylaşım Linkleri

Yorum

Yorum Bırak

haber
SİYASET

VALİLİK KONAĞININ FETÖ EVİ OLARAK KULLANILMASI VE İLGİNÇ BİR ARAYA GELMELER

Afyonkarahisar valilik evinin FETÖ terör örgütünün amaçları doğrultusunda bazı bürokrat ve iş adamları tarafından hücre evi gibi kullanıldığı belirtil..

haber
SİYASET

ADAM (ALİ ÖZKAYA) AFYON’DA PARALEL HÜKÜMET KURDU

Afyonkarahisar Basın Camiasında Ak Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığı ile tanınan Kanal3 televizyonu eski yöneticisi..

haber
SİYASET

BU BEKA, BARZANİ, ŞİVAN PERVER VE ÖCALAN'IN YANINDA BOZULMAZ MI?

Eski Sağlık bakanı Rıfat Serdaroğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “İstanbul’da seçim tekrarı beka meselesidir” açıklamasına karşı yaptığı açıkl..

haber
SİYASET

ZEYBEK, GÖREVE BAŞLIYOR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar’ın yeni belediye başkanı seçilen Mehmet Zeybek, yarın (pazartesi günü) mazbatasını alarak göreve başlayacak...

haber
SİYASET

TÜRKMEN GÖREVE BAŞLADI

31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Afyonkarahisar’ın İhsaniye Belediye Başkanlığını kazanan Tunay Türkmen, yapılan devir tesl..

haber
SİYASET

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, KÜÇÜK AHMET İÇİN SEFERBER OLDU

Afyonkarahisar’da bir tür kas hastalığına yakalanan ve tedavi edilmezse hayatını kaybedecek olan 8 yaşındaki Ahmet Bostan için, DP Genel Başkanı Gülte..

haber
SİYASET

İMAR YETKİLERİ BELEDİYELERDEN ALINIP YENİ KURULAN BAKANLIĞA BAĞLANABİLİR

10 Aralık 2018 günü Resmi Gazete'de yayınlanan ‘torba yasa' düzenlemesiyle İmar Kanunu'nun bazı hükümlerinde yapılan değişikliklere göre yeni tanımlam..

haber
SİYASET

BASKILARDAN YILMAYIZ, VATANDAŞLARLA YANYANAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti tarafından iddia edilen "sahte seçmen" incelemesinin sürdüğü Büyükçekmece'd..

haber
SİYASET

AYIRIMCILIĞA İZİN VERMEYECEĞİZ

Emirdağ belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Serkan Koyuncu belediye binası önünde kendi karşılayan kalabalıklara ilk sözü “Ayırımcılığa kesinlikle..

haber
SİYASET

KİTAP FUARINA 130 YAYINEVİ 150 YAZAR KATILACAK

Afyonkarahisar Kitap Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları kitap fuarlarının yayılmaya başladığını belirterek, bu yıl ‘Buluşma Noktamız Kitap’ slogan..

haber
SİYASET

POLİSLERİMİZ FAZLA MESAİNİN HAKKINI ALAMIYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Polislerimizin gecesi gündüzü yok, tıpkı gazeteciler gibi yirmi dört saat çalışıyor..

haber
SİYASET

VARLIK FONU SATILACAK MI?

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yatırım fonlarına ilişkin esaslar tebliğinde deği..

haber
SİYASET

NE KADAR UĞRAŞIRLARSA UĞRAŞSINLAR BU MİLLETİ AYRIŞTIRMALARINA, ÖTEKİLEŞTİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İstanbul Çekmeköy ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Belediye Meclis Adaylarına AK Partili olduğunu söyleyen bir grup tarafından sa..

haber
SİYASET

HERKES CİBİLLİYETİNE GÖRE HAREKET ETSİN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) düzenlediği kahvaltı programında konuşan söyleyen İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “..

haber
SİYASET

31 MART VATANDAŞLARIMIZ NEYE DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTERECEK

Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehil olana oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başka..