Duyurular
news-details
SİYASET

TİYATROCULARA ÖZEL DAVET

22 Mart'ta izleyiciyle buluşan "7 Kocalı Hürmüz" oyununun gala yemeği Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın özel davetiyle Akrones Termal Otel'de gerçekleştirildi.

22 Mart'ta izleyiciyle buluşan "7 Kocalı Hürmüz" oyununun gala yemeği Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın özel davetiyle Akrones Termal Otel'de gerçekleştirildi.
Genel Sanat Yönetmenliğini Hasan H. Elmas'ın yaptığı Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, 22 Mart'ta ilk gösterimi yapılan "7 Kocalı Hürmüz" oyunu ile izleyiciden tam not aldı. Sezonun ikinci oyunu olan oyunun gala yemeği ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın özel davetiyle Akrones Termal Otel'de gerçekleştirildi. Yemeğe, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık ve Genel Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas ile "7 Kocalı Hürmüz" oyununun sahne önü ve sahne arkasında görev alan tüm tiyatro ekibi katıldı.
"TİYATRODA SAYISIZ BAŞARILARA İMZA ATTIK"
Yemekte yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar'da tiyatro çıtasını bir hayli yükseğe taşıdıklarını belirten Başkan Burhanettin Çoban, görev yaptığı iki dönemde Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu'nun "7 Kocalı Hürmüz" oyunu dahil aralıksız 18 oyun sahnelediğini ve yurt genelinde sayısız başarılara imza attığını söyledi.Bu doğrultuda, sahnelenen her bir oyun için Belediye Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas'ı ve tüm oyunlarda görev alan tiyatrocuları tebrik eden Başkan Çoban, "Hasan Hocamız başta olmak üzere, tiyatrocu arkadaşlarımızın emek ve gayretleriyle Şehir Tiyatromuzu bugünlere taşıdık. Bizim de inancımız ve desteğimiz her zaman onların yanındaydı. Bundan sonraki süreçte de ben inanıyorum ki Şehir Tiyatromuz, Türkiye'de adından sıkça zikredilen başarılarından dolayı hep övgüyle bahsedilen bir tiyatro olarak yoluna devam edecektir" dedi.
"DESTEĞİNİZ OLMASAYDI BAŞARAMAZDIK"
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini dile getirerek, "Başkanımızın desteği olmasaydı, bizler bu başarıları yakalayamazdık. Ekibim adına kendisine şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca her sezon olduğu gibi bu sezon da bizleri özel olarak ağırlaması nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Akrones Termal Otel'de yenilen gala yemeğinin ardından özel bir cafede tiyatroculara kahve ikramında bulundu. İki özel davet karşısında büyük mutluluk yaşayan oyuncular, keyifli bir gece yaşadı. Bol bol sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren oyuncular, kendilerine unutulmaz bir gece yaşatan Başkan Çoban'a teşekkür etti.

Paylaşım Linkleri

Yorum

Yorum Bırak

haber
SİYASET

VALİLİK KONAĞININ FETÖ EVİ OLARAK KULLANILMASI VE İLGİNÇ BİR ARAYA GELMELER

Afyonkarahisar valilik evinin FETÖ terör örgütünün amaçları doğrultusunda bazı bürokrat ve iş adamları tarafından hücre evi gibi kullanıldığı belirtil..

haber
SİYASET

ADAM (ALİ ÖZKAYA) AFYON’DA PARALEL HÜKÜMET KURDU

Afyonkarahisar Basın Camiasında Ak Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığı ile tanınan Kanal3 televizyonu eski yöneticisi..

haber
SİYASET

BU BEKA, BARZANİ, ŞİVAN PERVER VE ÖCALAN'IN YANINDA BOZULMAZ MI?

Eski Sağlık bakanı Rıfat Serdaroğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “İstanbul’da seçim tekrarı beka meselesidir” açıklamasına karşı yaptığı açıkl..

haber
SİYASET

ZEYBEK, GÖREVE BAŞLIYOR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar’ın yeni belediye başkanı seçilen Mehmet Zeybek, yarın (pazartesi günü) mazbatasını alarak göreve başlayacak...

haber
SİYASET

TÜRKMEN GÖREVE BAŞLADI

31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Afyonkarahisar’ın İhsaniye Belediye Başkanlığını kazanan Tunay Türkmen, yapılan devir tesl..

haber
SİYASET

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, KÜÇÜK AHMET İÇİN SEFERBER OLDU

Afyonkarahisar’da bir tür kas hastalığına yakalanan ve tedavi edilmezse hayatını kaybedecek olan 8 yaşındaki Ahmet Bostan için, DP Genel Başkanı Gülte..

haber
SİYASET

İMAR YETKİLERİ BELEDİYELERDEN ALINIP YENİ KURULAN BAKANLIĞA BAĞLANABİLİR

10 Aralık 2018 günü Resmi Gazete'de yayınlanan ‘torba yasa' düzenlemesiyle İmar Kanunu'nun bazı hükümlerinde yapılan değişikliklere göre yeni tanımlam..

haber
SİYASET

BASKILARDAN YILMAYIZ, VATANDAŞLARLA YANYANAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti tarafından iddia edilen "sahte seçmen" incelemesinin sürdüğü Büyükçekmece'd..

haber
SİYASET

AYIRIMCILIĞA İZİN VERMEYECEĞİZ

Emirdağ belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Serkan Koyuncu belediye binası önünde kendi karşılayan kalabalıklara ilk sözü “Ayırımcılığa kesinlikle..

haber
SİYASET

KİTAP FUARINA 130 YAYINEVİ 150 YAZAR KATILACAK

Afyonkarahisar Kitap Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları kitap fuarlarının yayılmaya başladığını belirterek, bu yıl ‘Buluşma Noktamız Kitap’ slogan..

haber
SİYASET

POLİSLERİMİZ FAZLA MESAİNİN HAKKINI ALAMIYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Polislerimizin gecesi gündüzü yok, tıpkı gazeteciler gibi yirmi dört saat çalışıyor..

haber
SİYASET

VARLIK FONU SATILACAK MI?

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yatırım fonlarına ilişkin esaslar tebliğinde deği..

haber
SİYASET

NE KADAR UĞRAŞIRLARSA UĞRAŞSINLAR BU MİLLETİ AYRIŞTIRMALARINA, ÖTEKİLEŞTİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İstanbul Çekmeköy ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Belediye Meclis Adaylarına AK Partili olduğunu söyleyen bir grup tarafından sa..

haber
SİYASET

HERKES CİBİLLİYETİNE GÖRE HAREKET ETSİN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) düzenlediği kahvaltı programında konuşan söyleyen İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “..

haber
SİYASET

31 MART VATANDAŞLARIMIZ NEYE DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTERECEK

Afyonkarahisar halkının 31 Mart günü sandıklara giderek oy verirken liyakata ve ehil olana oy vereceklerini belirten MHP Afyonkarahisar Belediye Başka..